Yürü be Samsung! Ah yine olmadı…

Ellen Retweet Rekoru kırdı. Alkış!

iPhoneTwitter.043013 Galaxy.Note3.iPhone.twitter.102113

Samsung’un ünlülere, ürünleri ile ilgili yollattığı tweetler bu güne kadar çoğunlukla detay bölümünde ‘iPhone ile gönderildi’, ‘iPad ile gönderildi’ detayları ile kendilerini tüm sanal aleme karşı komik duruma düşürmekteydi.
Örnek: http://j.mp/komiksin

Daha sonra olimpiyatların açılışında sporculara iPhone ile kamera karşısına geçemezsiniz diyerek ‘pühehe’ diye gülmemize neden olmuştu.
http://j.mp/alemsin

Ellen

Hala daha inatla sevmeye çalıştığımız Samsung bu defa Note 3 ile Oskarlarda boy gösterdi. Twitter’in en çok retweet edilen fotoğrafı bu cihaz sayesinde çekildi.

İnsanların gözünden kaçan detay ise, bu fotoğraf, fotoğraf kalitesinden dolayı en çok retweet edilen olmadı. İçinde bulundurduğu insanlar sayesinde bu titri aldı. (bravo tabii)

Oysa fotoğrafın kalitesine bakılacak olursa, bulanık, beyaz dengesi bozuk ve lensin kenarlarına doğru yarattığı deformasyondan dolayı Brad Pitt’in aklı uzaya kadar gidiyormuş gibi görünüyor.

Oskarların sunucusu, ve Samsung Note 3’ün paralı askeri Ellen Note 3 ile attığı bir diğer tweet’e ‘bulanık’ adını verdi… Haklıydı…
http://j.mp/bulanik

Naber Dayi?

Bu duruma uyanan internet halkı, Twitter diye bilinen illet üzerinden Samsung bu promosyon için ne kadar ödedi muhabbeti yaparken, Oskar sunucusunun kameraların olmadığı yerden gönderdiği fotoğrafların iPhone ile çekildiği meydana çıkınca…
http://j.mp/naberdayi

jiFfM

 

BhxWutnCEAAtEQ6