Cumartesi sabahı haberlerisi:

1. ESD’yi iTunes indirmek için iPhone, Mac, iPad sahibi olmanız şart değildir. Herhangi bir bilgisayara iTunes kurarak indirebilirsiniz. Amazon.com’dan da alabilirsiniz.
* iTunes Türkiye: https://itunes.apple.com/tr/album/en-sevdigim-do/id637768505?l=tr

2. ESD şarkılarını YouTube videolarınızda kullanabilirsiniz. Bu durumda YouTube’dan bir mesaj gelebilir, bu şarkılar BFM’e aittir diye. O sadece bilgilendirme içindir, uyarı ya da yasal bir durum değildir.

3. ESD’yi almak için GiftCard aldıysanız, GiftCard’da kalan kredinizi App Store ya da apple’a bağlı herhangi bir şeyi almak için kullanabilirsiniz.

4. Albüm hediye etmek isteyenler: Albüm hediyesini sadece Twitter üzerinden yapabiliyoruz.

5. Bulduğunuz torrent ve korsan paylaşımları iPhonedomatik et cimeyl nokta kom’a ‘korsan sana bir korsam’ başlığı ile atarsanız, kendilerine kafa ile gireceğizdir.

6. Neden video yok diyenler için geliyor: 2 haftalık tatildeyiz, ki burada bile ara ara videolar çekiyorum, ileride kullanmak için.

7. Buluşma neden yok diyenler için -bir daha- geliyor: buluşma ertelenmiştir detayları bir eski habörler yazımızda bulabilirsiniz.

8. Ajan 000.003 aranızda sessizce gezmektedir Fakat instagram vesaire sitelere yüklediğim fotoğraflar genellikle 1 gün gecikmelidir.

9. Burada Ayasofya, Bağdat Caddesi, Üsküdar ve bir çok yerde hız testi yaptım, sonuçlar pek iyi çıkmadı.

10. Size bir sorum var, Turkcell hattımızın açıldığı 3 telefona birden, 2. günde BTK’dan YASALUYARI mesajı geldi. Mesajda geçen kapatma günü yarın. Bize verilen süre 5 gün gibi görünüyor, normalde telefonu kaydettirme zamanı 30 gün değil midir? Ayırılacak zamanı saymıyorum bile, iki haftalık tatil için, telefon başına vergi dairesine 115 + Türkcell’e 20 lira vermek (405 TL) çılgınlık değilse nedir? BTK’nın 312 232 2323 numaralı telefonuna kimse çıkmıyor, bunun bir yolu yordamı var mıdır?

Söz sizde sevgili ordu.