LifeProof Nüüd

LifeProof NuudKarşınızda Lifeproof’un iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için su, toz, buz, çimen lekesi, kahve lekesi geçirmeyen kılıfı Nüüd.

    

Nüüüüüüüüüd’ün, Lifeproof Fre‘den ayrılan en büyük özelliği kılıfın camı yok. Telefonun camına sıkıca oturuyor.

Kılıf genel olarak oldukça başarılı ve bence lifeproof’un bu kılıfı çıkartmak için bu kadar beklemiş olmasının nedeni karşılaşılan zorluklar. Örneğin ana ekrana donüş tuşu ile ekranın başladığı yer arasındaki boşluk o kadar dar ki camsız lifeproof kılıfının o kısmı sağlam yapmak için ana ekran düğmesinin bir kısmını kapatması gerekmiş.

Her benzer kılıfta da görüldüğü gibi su geçmeyen yerden ses nasıl geçsin zihniyeti ile cihazınızdan çıkan sesi etkliliyor. Testlerde ne kadar etkilediğini görebilirsiniz.

Netice olarak sakar meke biri değilseniz her gün kullanmak isteyeceğiniz bir kılıf olmayabilir ama yeri geldiğinde havuz, deniz, plaj, aşkısımla uludağa gitçız, ştarbakzda kahveye düşürdüm telefını, koşuya çıktıydım cebimden uçtu, piskünete bindim taksici girdi, kafamı kırdım ama telefonda bir şey yok tadında bir günde cihazınızı koruyacak bir kılıf gibi duruyor.

  


LifeProof: http://www.lifeproof.com/ (Türkiye’ye yolluyorlar)
Amazon.com: http://j.mp/LifeProofAmazon


  

Reddit sayfası: http://redd.it/2z56o0

  


Geçmişten bir sayfa: LifeProof Fre incelemesi


  

*A.D.R.A. için not: bu bir incelemedir, reklam değildir. Reklam ile ilgili daha geniş bilgi için http://www.iphonedo.net/reklam/a> adresine bakabilirsiniz.

*Algıda Dondurmalı Reklam Avcıları