Haber Dolması 4

Haber DolmasiMerhaba do’stlar, iPhonedo 5.0’a geçtik de, şimdi neler olacak? Haber Dolması 4 başlasın!

 


 

Ollo Clip Telephoto ve MacroBir sonraki video, OlloClip’in Telephoto ve Macro lenslerinin incelemesi olacak. Büyük ihtimalle bu hafta sonuna doğru yayında olacaktır.

 


 

Bir süredir yeni açılı, ingilazca iPhonedo’ya atak yapacak kedi gibi hazırlanıyorum. İngilizce konuşanların dünyasında neler yapılabilir üzerine kafa yoruyorum.

Yine de şahlanıyor kediler

Bununla beraber bu videoları bizim kültürümüzden baharatlarla nasıl lezzetlendiririz konusunda denemeler yapıyorum. Kanalımıza gelenlerin bizim kültürümüze ait bir kaç şey ile karşılaşması bence çok hoş olabilir.

 


 

Yeni nüfus sayımımız pek leziz! Facebook 40.000’i YouTube 80.000’i devirdi!
Gittikçe kalabalıklaşıyoruz efendim! Bi kavga çıksa ne gireriz belli değil 🙂
2015_02_11

YouTube 81,556, Facebook 40,038, Twitter 19,250, Inştagram 6,245, Vine 18,108 ve iPhonedoNet 3,595 do’st sayısına ulaşmıştır.

Kuluçka döneminden çıkmak üzere olduğum, şu yeni yayın dönemine bu güzel haberle başlamak oldukça mutlu edici! Özellike değişim ve gelişim amaçlı yeniliklerin desteklenmesi, ‘minik kelebek dur yerinde uçmak ne demek’ dünyasında yaşarken bulunmaz bir destek!

Hepinize çok teşekkür ederim.
 


 

Videolarda kalitenin biraz daha artması için Rode iXY’yı kullanmaya karar verdim böylece ses kalitesinde oldukça artış olacaktır diye düşünüyorum.

IMG_0815

Kamera bundan böyle bu şekilde olacak. Tabii bu bazı işlerin biraz daha çok vakit alması anlamına geliyor. Olsun yapacak bir şey yok.

 


 

Screen-Shot-2015-02-10-at-11.32Hello World, büyük ihtimalle birazdan 70.000 izlenmeye ulaşacak. Bu benim için inanılmaz bir sayı! Hepinize çok teşekkür ederim!

Konu ile ilgili bir çok yerde çok güzel yazılar okudum. Çok mutlu oldum! Yeni yayın dönemi çok güzel olacak. Hatta şöyle bir durum var ki, yeni açıya alıştığınız zaman, eski videolar garip ve daraltıcı gelmeye başlayacak. Bir kaç deneme çekimi yapıp ederken farkettim.

Bu arada, nihayet yüzyüze tanıştığımıza, sizi sevdiğim insanlarla ve ailemle tanıştırabildiğime çok memnun oldum! 🙂

IMG_0469Ayrıca bu çizimle, Hello World’deki kareyi hesaplasam böyle örtüştüremezdim.

Hello World’un içinde bir çok gizli anlatım var ama benim için en eğlencelisi açıyı değiştireyim dediğim karede tf2 karakterlerinin yüzlerinin kadraja girmesiydi.

Kısa film çok sevdiğim bir konudur.

 


 

Videolara dönecek olursak. Bir çok yeni video gündemde. Kara kaplı defter devamlı karalanmakta, yeni videolar ile ilgili fikirler ızgaraya yatırılmakta. Bu yıl bu yeni sistem yerine oturduktan sonra çok güzel bir dönem başlayacak.

 


 

Kendinize çok iyi bakın! Görüşmek üzere! 🙂