Kamuflaş Kılıf Koruyor

Kamuflas-Kilif1Hayallerınız gerçekleşmeyecek sanmayın. Hayalarınıza sıkı sıkıya tutunun. İşte karşınızda iPhonedo özel ürünü ‘Kamuflaş Kılıf

kamuflasmwo,500x,samsung_galaxy_s5_snap-pad,600x1000,ffffff.u2


Geçen günlerde duyurduğum yerli akıllı telefon projesi asla hayata geçmeyecek diye düşünenleri hısmından çatır çatır çatlatan, tamamen yerli, malzemesi Çinden gelen, işçiliği ve satışı ABD’de çalışan Meksikalı olduğundan şüphelendiğim insanlar tarafından yapılan ürün, cümlenin başında da bahsettiğim gibi tamamen yerlidir.

Bu kılıflar bildiğiniz diğer kıfılardan farklı olarak telefonunuzun yere düşmesini engeller, kamuflajı sayesinde yankesiciler, hırsızlar tarafından tespit edilemez. Telefonunuzun şarjını %3000 artırır. Akıl, mantık, bilim ve fizik kurallarına itaat etmez.

Fiyatı 2999$ civarında olmasına rağmen siz yabancı olmadığınız için şimdilik sadece yerli döviz kuru dolar ile 1 tanesi 30 dolares civarındadır ama 20 tane alırsanız daha özel fiyat olan 600 dolar civarında ürünlere sahip olabilirsiniz.

Şuradan sipariş edebilirsiniz: Kamuflaş (Bence almayın ama yine de siz bilirsiniz. Yerli ürüne destek vermeyecekseniz tabii sizin bileceğiniz iş. Ama bence yine de almayın.)

Diğer iPhonedo ürünlerine bakkal sekmesinden ulaşabilirsiniz.