iPhonedo Haber Dolması

Haber DolmasiiPhonedo ile ilgili gelişmeler, sıradaki videolar ve ‘gelecekte gelecek de bir gün gelecek de… Bakalım ne zaman.‘ çerçevesinde olacaklar.

 
NedenPlusÖncelikle ‘Neden iPhone 6 Plus’ı Tercih Ettim‘ yazısına gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederim. Bir video yerine bir yazı yazmak uzun zamandır aklımdaydı. Benim için hazırlaması çok eğlenceli bir yazı oldu. Yakında yeni yazılarla karşınızda olmak istiyorum. (Değişiklik güzeldir)

 

iPhonedo dünyasında olacaklar büyük ihtimalle şu şekildedir:16 Ekim Apple Konferansı
16Ekim
Apple’ın 16 Ekim’de yapacağı konferansı, canlı olarak tercüme edeceğim. Konu ile ilgili detayları burada bulabilirsiniz.

  

iPhonedo ve Reklam
TeslaReklamDegil
Normalde videoların altına reklam bu, reklam almış işte bana kül yutturamazsınız tadında, kaynağı kendi tahmin gücü olan yorumları pek ciddiye almıyordum. Yapımız itibari ile nitelik, nicelikten her zaman önce gelmiştir, haliyle ortalığı velveleye vermeye çalışan, huzuru bozmaya çalışan, atan tutan genellikle sitemizden uzaklaştırılır. Ama Tesla haberine bile ‘reklam bu’ tarzında bir kaç yorum geldikten sonra, son zamanlarda hortlamış, ‘reklam’ tacirlerine dur diyecek, Raid etkisi yaratacak bir yazı hazırlamaya karar verdim. Keza bu yazıyı yayınlamadan ürün inceleme videolarına dönmek istemiyorum. Bu tarz balon uçurmanın, keçinin kıçına bakarak hava tahmini yapmaktan farkı olmadığı aşikar fakat ‘bunun reklam olduğunu nereden çıkarıyorsun?’ diye yüzleşince ‘ne bileyim, herkes reklam diyordu onlara inandım’ diyen iftiraya giden vagonda yer buldum bindim havasında veryansın eden bir kitlenin varlığı dikkatimi çekti ve reklam konusuna açıklık getirmeye karar verdim.

iPhonedo.net/reklam/

  

iPhone 6 ve 6 Plus filmleri ve kılıf incelemeleri.

IMG_24301 PowerSupport’un mat filmi, kristal filmi ve Air Jacket incelemeleri, uygulanış videosu.

Not: PowerSupport’un sitesindeki iPhonedo kodlu indirim devam etmektedir. Eğer ki o siteden ürün alacak olursanız çıkışta kupon kısmına iPhonedo yazınız.

Not2: Hayır, bu bir reklam değildir! PowerSupport bu indirimi bir videomuzu beğendikten sonra twitter’den anons ederek vermiştir, oradan alacağınız ürünün bana sağladığı bir fayda yoktur.

Tarih: yakın gelecek.

  

iPhone 6 Plus Video Testisi Su Yolunda Kırılır

İki haftadır Instagram’da gördüğünüz fotoğraflardan da tahmin edebileceğiniz üzere bu yıl video testini, iPhone 6 Plus’ın optirik stabilizasyon özelliğini sonuna kadar zorlayarak test etmek istedim. Bir şörsel gölen olacağını düşünüyorum.

Tarih: Belli değil.

  

Apple’ın Şirket Mağazası Apple Company Store ve Cupertino gezisi.


Apple’ın başka hiç bir yerde satılmayan ürünlerinin bulunduğu Company Store’a yapılan ziyaret videosu.

Tarih: Belli değil.

  

Bu arada son nüfus sayımımız da bu şekildedir!
2014_10_12YouTube: 67.000
Facebook: 30.000
Twitter: 17.000
Vine: 15.900
Instagram: 5.900
iPhonedo.net: 2.500

Sağlam adımlarla büyüyen, açık, ferah, engin bir oluşum olma yolunda yavaş yavaş ilerliyoruz. Her zaman, her olayda değişik bir nokta olması en sevdiğim durumlardan biri ve böyle bir adım attığımda (hiç konuşmadan inceleme videosu, ingilizce inceleme videosu, video yerine yazı) sizin hala yanımda olduğunuzu görmek, destek dolu mesajlarınızı okumak benim için çok şey ifade ediyor! Bazen ‘eski tadı alamıyorum’ yazan yorumlar görüyorum, bence eski tadı alamamak en güzeli, iPhonedo’nun en güzel yanı bu, değişim olmazsa, her şey eskisi gibi kalırsa, bayatlarız. 2014’te iPhonedo’da çok şey değişiyor, gelişiyor ve bu böyle devam edecek. Kaldı ki eski tadı almak isteyen bozuk süt içip, paslı demir yalayabilir.

Şaka bir yana, iyi ki varsınız Do’stlar!

Güzel videolar, güzel işler yoldadır!
Kendinize çok iyi bakın vüeee!! VVVOOOşşşçakaleeeaaağğğğğnnn!!! şhuafafeuhşefahafeşhşaıbef şaewf şefaewf şoeawfoş efoş aaeoş

(kamera yerine klavyeye vurdum)